Про проект

NewsforRight — це агрегатор новин для людей правих поглядів, які виступають за зменшення втручання держави в економіку. Кожного дня наша команда відбирає і публікує цікаві статті, освітні матеріали та найважливіші новини України і всього світу, на які варто звернути увагу.

Щодня тут ви знайдете свіжі статті та відео матеріали, як від відомих лідерів думок, так і від авторів, яких досі знали лише у вузьких колах. Саме тому це унікальний ресурс, який ми бачимо як рупор свободи та платформу для самоосвіти в Україні. Але найголовніше — він є майданчиком для кожного, хто хоче поширювати ідеї економічної свободи та незалежності громадянина від тиску державного апарату. Ми підсвічуємо правих авторів, які створюють якісний контент, для того, щоб кількість поціновувачів ідей свободи зростала!

Сайт наповнюється трьома мовами. Розвиваючи праву спільноту, ми також розповідаємо світу про Україну, а українцям — про те, як виглядає наша батьківщина в очах іноземних читачів.

Проект запустила Маргарита Овчаренко — громадський діяч, лібертаріанець. Фінансується він за донейти однодумців через Патреон та інші платформи.

NFR створений на ідейній основі, тому працює без грантів та стороннього впливу.

Наша мета — функціонувати незалежно і стати міцним гравцем у медіапросторі.


Про нас пишуть на https://petrimazepa.com/

На головну